
Proiectul „Dințișorii Veseli”, inițiat de dm drogerie markt România în 2019, a continuat cu succes și în primăvara acestui an, aducând zâmbete, joacă și lecții valoroase despre igiena orală în trei orașe: București, Galați și Arad. Sute de copii, alături de părinți, au participat la evenimentele din magazinele dm, unde










